FESTO DGP-40-220-PPV-AB PNEUMATIC CYLINDER 40MM BORE
Quick Overview
Manufactured By: FESTO
Manufacturer Part Number: DGP-40-220-PPV-AB
IMS Product Code: 1907364
Packaging: Sold Individually
Description:
Festo DGP-40-220-PPV-AB Pneumatic Cylinder 40mm Bore 2200mm Stroke