IKO LWHT15CIR340B1F LINEAR GUIDE
Quick Overview
Manufactured By: IKO
Manufacturer Part Number: LWHT15CIR340B1F
IMS Product Code: 1830422
Packaging: Sold Individually
Description:
Linear guide with rail and carriage
Specifications
  • Rail Width: 15 mm
  • Rail Length: 340 mm
  • Carriage Length: 64 mm