KYOHO MACHINE WORKS HC1-XD-40X325-FB5 HYDRAULIC CYLINDER
Quick Overview
Manufactured By: KYOHO MACHINE WORKS
Manufacturer Part Number: HC1-XD-40X325-FB5
IMS Product Code: 2023213
Packaging: Sold Individually
Description:
Kyoho Machine Works HC1-XD-40X325-FB5 Hydraulic Cylinder, 40 mm Cylinder Bore, 20 mm Rod Diameter, 7 MPa Rated Pressure