MISUMI SFAN50-1005-F70-B60-P20 LINEAR SHAFT
Quick Overview
Manufactured By: MISUMI
Manufacturer Part Number: SFAN50-1005-F70-B60-P20
IMS Product Code: 2051143
Packaging: Sold Individually
Description:
Misumi SFAN50-1005-F70-B60-P20 Linear Shaft, 1005 mm Length, Threaded, 50 mm Shaft Diameter, 60 mm x 70 mm