NASON NAC-MS2-2X13-HC-MPR NFPA CYLINDER
Quick Overview
Manufactured By: NASON
Manufacturer Part Number: NAC-MS2-2X13-HC-MPR
IMS Product Code: 1788480
Packaging: Sold Individually
Description:
NFPA cylinder with 2 inch bore and 13 inch stroke
Specifications
  • Bore: 2 in
  • Stroke: 13 in