NIPPON BEARING SMK-35GWUU-E FLANGE LINEAR BEARING
Quick Overview
Manufactured By: NIPPON BEARING CO.
Manufacturer Part Number: SMK-35GWUU-E
IMS Product Code: 1915521
Packaging: Sold Individually
Description:
Flange type linear slide bushing.
Specifications
  • Material: Chrome Steel
  • Inner Diameter: 35mm
  • Outer Diameter: 52mm
  • Length: 135mm