NSK NAH45ANZ LINEAR GUIDE CARRIAGE
Quick Overview
Manufactured By: NSK
Manufacturer Part Number: NAH45ANZ
IMS Product Code: 2142240
Packaging: Sold Individually
Description:
Specifications
  • Series: LH
  • Block Type: Standard Block
  • Nominal Rail Size: 45 mm
  • Overall Height: 56 MM
  • Overall Length: 146.5 MM
  • Overall Width: 86 MM