OILES SLP-26150C L TYPE OIL FREE SLIDE PLATE
Quick Overview
Manufactured By: OILES
Manufacturer Part Number: SLP-26150C
IMS Product Code: 1957591
Packaging: Sold Individually
Description:
OILES SLP-26150C L Type Oil Free Slide Plate, Metal System, Non-Lubricated, High Tensile Brass Based, 26 mm WD, 150 mm LG, 20mm THK