SMC CDG1BN63-75 DOUBLE ACTING AIR CYLINDER
Quick Overview
Manufactured By: SMC
Manufacturer Part Number: CDG1BN63-75
IMS Product Code: 1826188
Packaging: Sold Individually
Description:
SMC CDG1BN63-75 Double Acting Air Cylinder, 63 mm Bore, 75 mm Stroke, 1.0 MPa