SMC CDLSF160-100 LOCK-UP CYLINDER
Quick Overview
Manufactured By: SMC
Manufacturer Part Number: CDLSF160-100
IMS Product Code: 1825948
Packaging: Sold Individually
Description:
SMC CDLSF160-100 Lock-Up Cylinder, 160 mm Bore, 100 mm Stroke, 0.97 MPa