SMC CDM2B25-75A AIR CYLINDER
Quick Overview
Manufactured By: SMC
Manufacturer Part Number: CDM2B25-75A
IMS Product Code: 2127338
Packaging: Sold Individually
Description:
SMC CDM2B25-75A Air Cylinder
Round body air cylinder with air cushion, double acting, 25mm bore, 75mm stroke
Specifications
  • Bore Size: 25MM