SMC CDM2B32-250-HN-XC18 AIR CYLINDER, 32 MM BORE, 250 MM STROKE
Call For Quote
Quick Overview
Manufactured By: SMC
Manufacturer Part Number: CDM2B32-250-HN-XC18
IMS Product Code: 1818916
Packaging: Sold Individually
Description:
SMC CDM2B32-250-HN-XC18 Air Cylinder, 32 mm Bore, 250 mm Stroke (Obsolete)