SMC CDQ2A100-150DCM LONG STROKE COMPACT CYLINDER
Quick Overview
Manufactured By: SMC
Manufacturer Part Number: CDQ2A100-150DCM
IMS Product Code: 1949064
Packaging: Sold Individually
Description:
SMC CDQ2A100-150DCM Long Stroke Compact Cylinder, Max Press. 145 PSI, 1.0MPa, Double Acting, w/ Magnet, Metric, Standard Rod, Threaded mount, 100MM Bore, 150MM Stroke