SMC CDQ2WA32-20D COMPACT CYLINDER, STANDARD TYPE, 32 MM BORE
Quick Overview
Manufactured By: SMC
Manufacturer Part Number: CDQ2WA32-20D
IMS Product Code: 1999829
Packaging: Sold Individually
Description:
SMC CDQ2WA32-20D Compact Cylinder, Standard Type, 32 mm Bore, 20 mm Stroke