SMC CKG1T50-125Y2PN-P CLAMP CYLINDER
Quick Overview
Manufactured By: SMC
Manufacturer Part Number: CKG1T50-125Y2PN-P
IMS Product Code: 1837341
Packaging: Sold Individually
Description:
SMC CKG1T50-125Y2PN-P Clamp Cylinder, 1.0 MPa, 50 mm Bore, 125 mm Stroke,