SMC CLK2GA50-100YA-B2R-P4DWSC-X1604 CLAMP CYLINDER
Quick Overview
Manufactured By: SMC
Manufacturer Part Number: CLK2GA50-100YA-B2R-P4DWSC-X1604
IMS Product Code: 1837333
Packaging: Sold Individually
Description:
SMC CLK2GA50-100YA-B2R-P4DWSC-X1604 Clamp Cylinder, 1.0 MPa, 50 mm Bore, 100 mm Stroke