SQUARE D 9080LBA163101 POWER DISTRIBUTION BLOCK
Quick Overview
Manufactured By: SQUARE D
Manufacturer Part Number: 9080LBA163101
IMS Product Code: 2114177
Packaging: Sold Individually
Description:
Square D 9080LBA163101 Power Distribution Block, Linergy, 1 pole, 1 line, 1 load, 310A Cu, 250A Al, 600V