TAKIGEN KC-1275-B-2 LEVEL ADJUSTER
Quick Overview
Manufactured By: TAKIGEN
Manufacturer Part Number: KC-1275-B-2
IMS Product Code: 1918829
Packaging: Sold Individually
Description:
Stainless steel level adjuster with M16 thread and 100mm shaft length
Specifications
  • Material: Stainless Steel (SUS304)
  • Shaft Length (L2): 100 mm
  • Thread Size (M): M16
  • Diameter (D): 60 mm
  • Length (L1): 127 mm