THK HSR25-460L(GK) LINEAR GUIDE RAIL, 25MM WIDTH 460MM LENGTH
Quick Overview
Manufactured By: THK
Manufacturer Part Number: HSR25-460L(GK)
IMS Product Code: 1830444
Type: Rail
Packaging: Sold Individually
Description: