THOMSON 511P45A1 LINEAR GUIDE STANDARD BALL CARRIAGE PROFILE RAIL
Quick Overview
Manufactured By: THOMSON
Manufacturer Part Number: 511P45A1
IMS Product Code: 1982658
Packaging: Sold Individually
Description:
Thomson 511P45A1 Linear Guide Standard Ball Carriage Profile Rail - Series: 500, Standard Block, 45 mm Rail Size, 120 mm Wide, 137.1 mm Long