HRW35CA2SS-1000L LINEAR MOTION GUIDE
Quick Overview
Manufactured By: UNKNOWN
Manufacturer Part Number: HRW35CA2SS-1000L
IMS Product Code: 2017335
Packaging: Sold Individually
Description:
HRW35CA2SS-1000L Linear Motion Guide, 35 mm ID x 95 mm OD x 105 mm LG, 2 Row, Double Slide Recirculating Ball