THK HSR25R2QZUU+460L-II LINEAR GUIDE
Quick Overview
Manufactured By: THK
Manufacturer Part Number: HSR25R2QZUU+460L-II
IMS Product Code: 2143727
Packaging: Sold Individually
Description:
Linear guide assembly with 460mm rail length and 25mm rail width
Specifications
  • Rail Length: 460 MM
  • Rail Width: 25 MM