THK HSR30-280L (GK) RAIL LINEAR GUIDE RAIL
Quick Overview
Manufactured By: THK
Manufacturer Part Number: HSR30-280L (GK) RAIL
IMS Product Code: 2036684
Packaging: Sold Individually
Description:
THK HSR30-280L (GK) RAIL Linear Guide Rail, 280mm x 28mm x 26mm x 80mm Pitch, Carbon