THK HSR45B2SS+780L-II LINEAR GUIDE
Quick Overview
Manufactured By: THK
Manufacturer Part Number: HSR45B2SS+780L-II
IMS Product Code: 2121097
Packaging: Sold Individually
Description:
Linear guide bearing assembly with 780mm rail length.
Specifications
  • Rail Length: 780 MM
  • Rail Width: 45 MM
  • LM Guide Type: Ball Type
  • Height: 60mm
  • Width (Block width): 120mm