THK NSR25TBA2UUC1E+1240LPII LINEAR GUIDE BLOCKS, 1240 MM RAIL
Quick Overview
Manufactured By: THK
Manufacturer Part Number: NSR25TBA2UUC1E+1240LPII
IMS Product Code: 1823419
Packaging: Sold Individually
Description:
Thk NSR25TBA2UUC1E+1240LPII Linear Guide Blocks, 1240 mm Rail, 25mm ID, 60 mm OD, 2 Row, Slide Recirculating Ball