THK SHS25C1QZSS+880L LINEAR GUIDE RAIL
Quick Overview
Manufactured By: THK
Manufacturer Part Number: SHS25C1QZSS+880L
IMS Product Code: 2123515
Packaging: Sold Individually
Description:
Linear guide rail with through mounting holes.
Specifications
  • Size: 25 mm
  • Rail Length: 880 mm
  • Pitch: 60 mm