THK SHS30C2ZZC0+520L LINEAR RAIL
Quick Overview
Manufactured By: THK
Manufacturer Part Number: SHS30C2ZZC0+520L
IMS Product Code: 2150285
Packaging: Sold Individually
Description:
Linear rail guide component
Specifications
  • Size: 30 mm
  • Rail Length: 520 mm
  • Pitch: 80 mm