THK SHS30LC2ZZC0E+920L LINEAR GUIDE RAIL
Quick Overview
Manufactured By: THK
Manufacturer Part Number: SHS30LC2ZZC0E+920L
IMS Product Code: 2155676
Packaging: Sold Individually
Description:
Linear guide rail for precision motion applications.
Specifications
  • Rail Length: 920 mm
  • Size: 30 mm
  • Pitch: 80 mm